Селищна рада смт. Томашгород
Рокитнівського району Рівненської області

Прес-реліз: Допомога по частковому безробіттю.

 

З початку дії «Порядку надання та повернення коштів, спрямованих на фінансування допомоги по частковому безробіттю на період карантину, встановленого Кабінетом Міністрів України з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», який затверджено Постановою Кабінету Міністрів України від 03.06.2020р. №453 станом на 10.07.2020 до Рокитнівської районної філії Рівненського обласного центру зайнятості надійшло 167 пакетів документів (з них 118 – від ФОПів, які є застрахованими особами, 49 пакетів – з ПОУ, що мають найманих осіб), здійснено виплат на суму понад 1900000 грн.

 

Нагадуємо, що допомогу по частковому безробіттю можуть отримати представники малого та середнього бізнесу, які зупинили або ж скоротили діяльність через карантин та в разі сплати роботодавцем єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування протягом шести місяців, що передують даті зупинення (скорочення) діяльності за найманих працівників. Цей вид підтримки дозволяє бізнесу компенсувати витрати і обчислюється за кожну годину втраченого робочого часу із розрахунку 2/3 тарифної ставки окладу працівника, але у розмірі не більшому, ніж мінімальна зарплата 4723 гривні. 

 

Для отримання допомоги роботодавець може звернутися, до центру зайнятості (районної філії), за місцем реєстрації його як платника єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування та подати наступні документи:

-заяву на отримання допомоги у довільній формі;

-копію наказу із зазначенням дати початку зупинення/скорочення діяльності;
-відомості про працівників, у яких виникло право на допомогу по частковому безробіттю;
-довідку про сплату єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування за останні 6 місяців, що передують даті зупинення/скорочення діяльності.

 

Для уточнення інформації звертайтесь до відділу взаємодії з роботодавцями Рокитнівської районної філії Рівненського обласного центру зайнятості за тел.: ( 2-21-68) та (050)-53-58-751    або е-mail: frokytno@rvocz.gov.ua