Селищна рада смт. Томашгород
Рокитнівського району Рівненської області

Установи селища

Битви закінчились, а пам'ять – вічна…


       Летять, відлітають у вічність роки… Та скільки б їх не минуло, вони ніколи не зітруть з пам’яті імена воїнів, що загинули в Афганістані. І ось уже 25 років поспіль у Томашгородському НВК школі І-ІІІ ст.-ліцеї проводиться баскетбольний турнір на кубок воїна-інтернаціоналіста Сергія Кучера – талановитого спортсмена, випускника навчального закладу, який загинув у цій війні.

       Цього року турнір відбувся 17 березня. На ньому були присутні голова Рокитнівської райдержадміністрації Іван Власик та Томашгородський селищний голова Віктор Аксьонов, які звернулися до всіх присутніх з вітальними словами та побажаннями, а також вручили цінні подарунки мамі загиблого воїна-афганця С.Кучера Ніні Іванівні та учням нашого закладу.

       Вітав всіх присутніх також і директор Томашгородського НВК школи І-ІІІ ст.-ліцею Олександр Прит, який зазначив, що рекорд з підтягування у висі на високій перекладині, який встановив Сергій Кучер в шкільні роки, не побитий і досі.

      Після урочистої частини розпочались ігри, протягом яких тривала запекла боротьба за отримання кубка. І, зрештою, місця розподілилися так: І місце здобула команда смт.Томашгород “Динамо”, яка й отримала кубок, ІІ місце здобула команда с.Томашгород №1, а ІІІ місце – команда с.Томашгород №2.

      Хочеться подякувати селищному голові Віктору Аксьонову та ТОВ “ОЛАН-Україна” за надання фінансової допомоги для проведення турніру, а також всім організаторам та учням нашого закладу, які взяли участь в підготовці цього заходу.

 

Рункевич А.М.,

педагог-організатор